Методичні матеріали (БС) : [128] Collection home page

Browse
Subscribe to this collection to receive daily e-mail notification of new additions RSS Feed RSS Feed RSS Feed
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 1 to 20 of 128
Issue DateTitleAuthor(s)
2019Фінанси: робоча програма навчальної дисципліни для студентів спеціальності 075 «Маркетинг» першого (бакалаврського) рівняСмоляк В. А.
2019Сучасні підходи в управлінні фінансовими ризиками: робоча програма навчальної дисципліни для здобувачів третього (освітньо-наукового) ступеня спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування»Проноза П. В.; Чмутова І. М.
2019Забезпечення фінансової стабільності в умовах глобальних викликів: робоча програма навчальної дисципліни для здобувачів третього (освітньо-наукового) ступеня спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування»Проноза П. В.; Чмутова І. М.; Берест М. М.
2019Бізнес-процеси і моделі фінансових систем: робоча програма навчальної дисципліни для здобувачів третього (освітньо-наукового) ступеня спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування»Колодізєв О. М.; Внукова Н. М.
2019Розвиток фінансових послуг: робоча програма навчальної дисципліни для здобувачів третього (освітньо-наукового) ступеня спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування»Колодізєв О. М.; Смоляк В. А.
2019Сучасні проблеми розвитку фінансів, банківської справи та страхування: робоча програма навчальної дисципліни для здобувачів третього (освітньо-наукового) ступеня спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування»Журавльова І. В.; Вовк В. Я.; Внукова Н. М.
2019Міжнародні стандарти розвитку фінансового моніторингу: робоча програма навчальної дисципліни для здобувачів третього (освітньо-наукового) ступеня спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування»Андрійченко Ж. О.
2018Страховий менеджмент. Методичні рекомендації до самостійної роботи студентів спеціальності 072 "Фінанси, банківська справа та страхування" другого (магістерського) рівняКорват О. В.
2020Актуальні проблеми розвитку ринку фінансових послуг. Методичні рекомендації до практичних завдань та самостійної роботи для здобувачів третього (освітньо-наукового) рівня спец. 072 "Фінанси, банківська справа та страхування"Внукова Н. М.; Ачкасова С. А.
2020Операції банків з цінними паперами. Методичні рекомендації до практичних завдань для студентів спеціальності 072 "Фінанси, банківська справа та страхування" першого (бакалаврського) рівняАзізова К. М.
2019Основи фінансової грамотності . Методичні рекомендації до самостійної роботи студентів спеціальності 072 "Фінанси, банківська справа та страхування" першого (бакалаврського) рівняЛебідь О. В.
2019Кредитний менеджмент: робоча програма навчальної дисципліни для студентів спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» другого (магістерського) рівняВовк В. Я.
2019Фінансовий облік у банках: робоча програма навчальної дисципліни для студентів спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» першого (бакалаврського) рівняБезродна О. С.
2019Інформаційні системи та технології в банківській сфері : робоча програма навчальної дисципліни для студентів спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» першого (бакалаврського) рівняАзізова К. М.
2019Валютне регулювання: робоча програма навчальної дисципліни для студентів спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» першого (бакалаврського) рівняСмоляк В. А.
2019Центральний банк і грошово-кредитна система: робоча програма навчальної дисципліни для студентів спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» першого (бакалаврського) рівняРац О. М.
2019Банківські операції: робоча програма навчальної дисципліни для студентів спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» першого (бакалаврського) рівняКиркач С. М.
2019Фінансовий маркетинг: робоча програма навчальної дисципліни для студентів спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» першого (бакалаврського) рівняАчкасова С. А.
2019Операції банків з цінними паперами: робоча програма навчальної дисципліни для студентів спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» першого (бакалаврського) рівняАзізова К. М.
2017Аналіз банківської діяльності : методичні рекомендації до виконання лабораторних робіт для студентів спеціальності 072 "Фінанси, банківська справа та страхування" першого (бакалаврського) рівняЧмутова І. М.
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 1 to 20 of 128