Please use this identifier to cite or link to this item: http://repository.hneu.edu.ua/handle/123456789/27145
Title: Розробка і тестування програмного забезпечення інформаційно-вимірювальної системи на базі віртуальних комп'ютерних тренажерів як концепція підвищення ефективності навчального процесу
Authors: Скорін Ю. І.
Щербаков О. В.
Ушакова І. О.
Keywords: віртуалізація
прилад
ефективність
тренажер
метод
засіб
парк
система
навчання
дослідження
концепція
удосконалення
аналіз
вибір
наочність
Issue Date: 2021
Citation: Скорін Ю. І. Розробка і тестування програмного забезпечення інформаційно-вимірювальної системи на базі віртуальних комп'ютерних тренажерів як концепція підвищення ефективності навчального процесу / Ю. І. Скорін, О. В. Щербаков, І. О. Ушакова // Інформаційна безпека та інформаційні технології : матер. міжнар. наук.-практ. конф., м. Харків – Одеса, 13-19 вер. 2021 р. – Харків – Одеса : ХНЕУ ім. С. Кузнеця, 2021, – С. 80-86.
Abstract: У статті в якості концепції вдосконалення навчального процесу, підвищення ефективності використання перспективних форм професійного навчання визначено впровадження в навчальний процес імітаційних віртуальних тренажерів, побудованих на базі віртуальних вимірювальних приладів і віртуалізації вимірювальних процесів. Дослідження базується на проведеному аналізі традиційних, методів і засобів вимірювань і пропозиції в якості альтернативного вирішення проблеми, віртуалізації вимірювального процесу. Проводиться оцінка переваг та області застосування віртуальних приладів. Відзначається, що крім застосування власне за призначенням, тобто в якості віртуальних засобів вимірювальної техніки, досить перспективним є використання віртуальних приладів для побудови на їх основі віртуальних тренажерів, які забезпечують підвищення наочності і якості навчання, в першу чергу, на так званих, приладових навчальних дисциплінах, що, в свою чергу, створює передумови для включення їх в уже існуючі або створення на їх основі нових систем дистанційного навчання.
URI: http://repository.hneu.edu.ua/handle/123456789/27145
Appears in Collections:Статті (ІС)

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Сборник_2_document_Скорин.pdf615,64 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.