Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://repository.hneu.edu.ua/handle/123456789/26673
Назва: Методичне забезпечення системи мотивації персоналу
Автори: Самойленко В. В.
Теми: мотивація
внутрішні і зовнішні чинникі
активізація трудової діяльності
Дата публікації: 2021
Бібліографічний опис: Самойленко В. В. Методичне забезпечення системи мотивації персоналу / В. В. Самойленко // Конкурентоспроможність та інновації: проблеми науки та практики : присвячена видатному вченому-економісту О. Г. Ліберману: матеріали міжнар. наук.-практ. інтернет-конф., 19 лист. 2021 р. : тези допов. ‒ Харків, 2021. ‒ С. 303-307.
Короткий огляд (реферат): У докризовий період разом із процесами економічного зростання і відносної стабілізації в економіці України позначився істотний перелом у цій сфері трудової мотивації. Державні, приватні корпоративні підприємства на практиці відчули, що розвиток і успіх ринкових відносин неможливий без інтеграції у «глобальні зусилля» з пошуку нових сучасних форм мотивації та стимулювання праці. Досліджуючи праці зазначених учених, які приділяють багато уваги саме мотивації працівників, ми дійшли висновку, що однією зі складних проблем залишається кількісна оцінка такого поняття, як ефективна мотивація праці, яка містить не лише легковимірювані результати праці, а й соціальний ефект, задоволення від праці самого працівника. Методика спрямована на: виявлення та ранжування внутрішніх і зовнішніх чинників, дієвих мотиваторів, які є домінантними для активізації трудової діяльності; визначення ступеня значущості для результату трудової діяльності спонукальної сили мотиваторів; визначення інструментів досягнення бажаних для підприємства результатів.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://repository.hneu.edu.ua/handle/123456789/26673
Розташовується у зібраннях:Статті (МЛІ)

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Самойленко_Тези_1_с_водным_(реп).pdf568,83 kBAdobe PDFПереглянути/відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.