Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://repository.hneu.edu.ua/handle/123456789/23389
Назва: Фізика. Практикум для слухачів підготовчого відділення
Автори: Гоков О. М.
Буц Ю. В.
Теми: фізика
навчальний посібник
теоретичні відомості
методичні рекомендації
Дата публікації: 2020
Видавництво: ХНЕУ ім. С. Кузнеця
Бібліографічний опис: Гоков О. М. Фізика. Практикум для слухачів підготовчого відділення [Електронний ресурс] : навч. посіб. / О. М. Гоков, Ю. В. Буц ; Харківський національний економічний університет ім. С. Кузнеця. - Електрон. текстові дан. (10,1 МБ). - Харків : ХНЕУ ім. С. Кузнеця, 2020. - 207 с. : іл. - Загол. з титул. екрану. - Бібліогр.: с. 205.
Короткий огляд (реферат): Подано широке коло практичних задач з основних розділів дисципліни, приклади розв'язання типових задач за темами розділів, а також завдання для самостійного розв'язання. Наведено опис основних лабораторних робіт, які передбачені для вивчення слухачами підготовчого відділення. За основу взято матеріал, викладений у відомих навчальних посібниках, що рекомендовані для учнів загальноосвітніх шкіл України та студентів першого року навчання. Рекомендовано для слухачів підготовчого відділення всіх форм навчання, які готуються до вступу до закладів вищої освіти України.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://repository.hneu.edu.ua/handle/123456789/23389
Розташовується у зібраннях:Навчальні видання (ЗСЖіБЖ)

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
2020-Гоков О.М., Буц Ю.В.pdf10,4 MBAdobe PDFПереглянути/відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.